Mirë se erdhe, vizitor! [ Regjistrohu | KyçuRSS Feed  | 

 

 

Veshmbathje dhe parfume origjinale 100% me leverdi

 • Qyteti/Fshati: Durres ose Tirane
 • Shteti: Albania
 • Tel: 0692187871
 • Listuar: 12 Mars 2015 8:57 am
 • Skadon: This ad has expired
Parf

Përshkrimi

Shesim veshje, mbathje, çizme, parfume origjinale 100% me çmime konkurruese nga të tjerët. Pranojme çfarë do llojë testimi, mund të sidhni me vete si origjinale dhe falso për ti krahasuar. Na kerkoni në facebook me emrin ISOLD CLOTHING STORE dhe na shkruani në Inbox për çdo informacion që dëshironi. Në çdo foto janë të shënuar çmimet e parfumeve dhe çmimet e fotos janë; Për kush është i interesuar për me shumicë të kontaktoj në numrin e telefonit të dhënë.

Ad Reference ID: 82754f33be60d479

No Tags

gjithsej 2243 shikime, sot 1

  

Lë Një Përgjigje

Që të pyesësh për këtë shpallje, plotëso formën e poshtme që ti dërgosh mesazh postuesit të kësaj shpallje.


 1. Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

  Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

Informacionet rreth postuesit të reklamës

 • Listuar nga: Isoldcs
 • Anëtarë që nga: 1 Mars 2015

Gjërat tjera nga Isoldcs

 • Nuk ka tjetër shpallje nga ky postues.
Shpalljet e funidt të bëra nga Isoldcs »

Sold Ads