Mirë se erdhe, vizitor! [ Regjistrohu | KyçuRSS Feed  | 

 

 

Shes truall ne Kamnik,perballe qendrave tregtare Etc, Interex dhe Viva Fresh Store ne Gjilan

 • Rruga: Rruga Dalip Dalipi Nr.9 Kamnik,lagja e pare
 • Qyteti/Fshati: Gjilan
 • Komuna: Gjilan
 • Shteti: Kosovo
 • Kodi Postar: 60000
 • Tel: +377 44 460 746
 • Listuar: 11 Mars 2015 3:51 am
 • Skadon: This ad has expired
10559716_519511354855718_3940820431594332014_n
10457942_519511258189061_851102375642449169_nggjjggjjjggjjgj

Përshkrimi

Shitet trualli perballe qendrave tregtare(Etc,Interex,Viva Fresh Store) ne Kamnik,rruga Dalip Dalipi lagja e pare. Trualli ka 1 ari e 80. Vendi per banim eshte i pershtatshem per te gjithe.
Qmimi eshte sipas marreveshjes.

Cilësit e Prones:
Tokë ndërtimi,
Ujësjellës,
Rrymë ,
Kanalizim,
Linjë Telefoni,
Kabëll për TV,
Linjë Interneti,
Ka bunar,
Ka burim të ujit.

Rrethina:
Afër qendres,
Afër institucionit parashkollor,
Afër shkollës fillor,
Afër dyqaneve,
Afër restorantit,
Afër parkut,
Afër spitalit,
Afër shtëpis të shëndetit,
Afër trafikut urban,
Afër asfaltit,
Afër fushës sportive.

Me kontaktoni ne nr:+377 44 460 746

Abdylaziz Beqiri

Ad Reference ID: 48354fef94fd8d23

No Tags

gjithsej 63920 shikime, sot 3

  

Lë Një Përgjigje

Që të pyesësh për këtë shpallje, plotëso formën e poshtme që ti dërgosh mesazh postuesit të kësaj shpallje.


 1. Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

  Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

Informacionet rreth postuesit të reklamës

 • Listuar nga: Edona
 • Anëtarë që nga: 10 Dhjetor 2014

Gjërat tjera nga Edona

Shpalljet e funidt të bëra nga Edona »

Sold Ads