Mirë se erdhe, vizitor! [ Regjistrohu | KyçuRSS Feed  | 

 

 

Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan

 • Rruga: Lagja Arberia
 • Qyteti/Fshati: Gjilan
 • Komuna: Gjilan
 • Shteti: Kosovo
 • Kodi Postar: 60000
 • Tel: +377 44 460 746
 • Listuar: 11 Mars 2015 3:49 am
 • Skadon: This ad has expired
791708_0
791708_1791708_2

Përshkrimi

Shes troje ne lagjen Arberia ne Gjilan. Trojet gjendet pas ambulances,perballe gjamise,ka afer qendrat tregare:Etc,Interex dhe Fiva Fresh Store,gjithashtu edhe me afer e ka shkollen fillore “Abaz Ajeti”
Vendi eshte shume i pershtatshem per banim,per familje qe deshirojne te jetojne qete,larg zhurmes,larg pluhurit.
-Trojet posedojne kanalizim,rryme,etj.
Qmimi eshte sipas marreveshjes.
Ju faleminderit.

Ad Reference ID: 39454fefbb82fc8f

No Tags

gjithsej 1413 shikime, sot 1

  

Lë Një Përgjigje

Që të pyesësh për këtë shpallje, plotëso formën e poshtme që ti dërgosh mesazh postuesit të kësaj shpallje.


 1. Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

  Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

Informacionet rreth postuesit të reklamës

 • Listuar nga: Edona
 • Anëtarë që nga: 10 Dhjetor 2014

Gjërat tjera nga Edona

Shpalljet e funidt të bëra nga Edona »

Sold Ads