Mirë se erdhe, vizitor! [ Regjistrohu | KyçuRSS Feed  | 

 

1,800.00€

Objekte biznesi per dyqan

 • Qyteti/Fshati: Tirane
 • Shteti: Albania
 • Tel: 0682589048
 • Listuar: 9 Shkurt 2015 9:11 pm
 • Skadon: This ad has expired
a16fa2cf-0e43-4db5-a517-4fd68fc56876

Përshkrimi

Frigorifer banak i gjate 2.80 m teper efikas dhe ne gjendje shume te mire.

Ad Reference ID: 76654d7bef672a13

No Tags

gjithsej 2554 shikime, sot 1

  

Lë Një Përgjigje

Që të pyesësh për këtë shpallje, plotëso formën e poshtme që ti dërgosh mesazh postuesit të kësaj shpallje.


 1. Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

  Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

Informacionet rreth postuesit të reklamës

 • Listuar nga: Ajetdeva
 • Anëtarë që nga: 8 Shkurt 2015

Gjërat tjera nga Ajetdeva

 • Nuk ka tjetër shpallje nga ky postues.
Shpalljet e funidt të bëra nga Ajetdeva »

Sold Ads