Mirë se erdhe, vizitor! [ Regjistrohu | KyçuRSS Feed  | 

 

3.00€

Llastëk Zbukurues Dore

 • Rruga: Muharrem Fejza
 • Qyteti/Fshati: Prishtinë
 • Komuna: Prishtinë
 • Shteti: Kosovo
 • Kodi Postar: 10000
 • Listuar: 25 Nëntor 2014 1:38 pm
 • Skadon: This ad has expired
rainbow-loom-fishtail-pattern1
ylber_zingjir_doreRainbow-Loom-Heart-Charm-bracelet

Përshkrimi

Punoj llastëk dore për vajza, ngjyra të ndryshme dhe kryerje pune brenda 24-42 orëve. Na kontaktoni në:

Ad Reference ID: 33547484a10d2e7

gjithsej 4631 shikime, sot 2

  

Lë Një Përgjigje

Që të pyesësh për këtë shpallje, plotëso formën e poshtme që ti dërgosh mesazh postuesit të kësaj shpallje.


 1. Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

  Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

Informacionet rreth postuesit të reklamës

 • Listuar nga: Jas98833
 • Anëtarë që nga: 19 Nëntor 2014

Gjërat tjera nga Jas98833

 • Nuk ka tjetër shpallje nga ky postues.
Shpalljet e funidt të bëra nga Jas98833 »

Sold Ads