Mirë se erdhe, vizitor! [ Regjistrohu | KyçuRSS Feed  | 

 

 

Inventar per Zyre te re dhe Moderne

 • Rruga: "Shaban Palluzha"
 • Qyteti/Fshati: Prishtine
 • Komuna: Prishtinë
 • Shteti: Kosovo
 • Kodi Postar: 10000
 • Listuar: 5 Janar 2015 8:42 am
 • Skadon: This ad has expired
2014-12-17 16.45.44
2014-12-17 16.45.592014-12-17 16.46.142014-12-23 17.52.342014-12-23 17.52.08

Përshkrimi

Shitet Inventari per Zyre

Ne kuader te inventarit per zyre perfshijne:

1 Tavoline e zyres – Front Office

1 Kauç per pritjet e paleve

4 tavolina pune Italiane qe perbejne

1 set te Tavolinave per Takime – zyre

10 Karrika te zyres – lekure Perveq fotove te paraqitura per te interesuarit mund te vijne ti shohin ne

Rr: “Shaban Palluzha” – afer zyres kryesore te Bankes TEB.

Paraprakishte mund te na telefononi ne:

Tel Vala: 044 797 678 Tel

Ipko: 049 877 487

Person Kontaktues:

Hazer Shehu

Ad Reference ID: 15154aa332933d7c

gjithsej 2460 shikime, sot 3

  

Lë Një Përgjigje

Që të pyesësh për këtë shpallje, plotëso formën e poshtme që ti dërgosh mesazh postuesit të kësaj shpallje.


 1. Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

  Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

Informacionet rreth postuesit të reklamës

 • Listuar nga: hazershehu
 • Anëtarë që nga: 5 Janar 2015

Gjërat tjera nga hazershehu

Shpalljet e funidt të bëra nga hazershehu »

Sold Ads