Mirë se erdhe, vizitor! [ Regjistrohu | KyçuRSS Feed  | 

 

850.00€

Ceragem

 • Rruga: Greme
 • Qyteti/Fshati: Ferizaj Greme
 • Komuna: Ferizaj
 • Shteti: Kosovo
 • Kodi Postar: 70000
 • Tel: +37744762299
 • Listuar: 14 Korrik 2015 3:31 pm
 • Skadon: This ad has expired
c104ea33-c486-4325-a3b7-dedc62edd818

Përshkrimi

Shes ceragem me gjitha paisjet qe i nevoiten e perdorun shum pak edhe eshte shum e rujtshme ,perdoret per plot smundje per boshtin kurrzor ,largimin e stresit,dhe per shum te tjera kush e ka provu e din.falmiderit per mir kuptim.

Ad Reference ID: 59654f04b6395077

gjithsej 1395 shikime, sot 1

  

Lë Një Përgjigje

Që të pyesësh për këtë shpallje, plotëso formën e poshtme që ti dërgosh mesazh postuesit të kësaj shpallje.


 1. Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

  Warning: A non-numeric value encountered in /home/sheroh5/public_html/shitble.com/wp-content/themes/classipress/includes/sidebar-contact.php on line 68

Informacionet rreth postuesit të reklamës

 • Listuar nga: dnihashani
 • Anëtarë që nga: 27 Shkurt 2015

Gjërat tjera nga dnihashani

 • Nuk ka tjetër shpallje nga ky postues.
Shpalljet e funidt të bëra nga dnihashani »

Sold Ads