Mirë se erdhe, vizitor! [ Regjistrohu | KyçuRSS Feed  | 

Rreth Edona

  • Anëtarë që nga: 10 Dhjetor 2014

Përshkrimi

Shpallje / Gjërat e listuara së fundi
10559716_519511354855718_3940820431594332014_n
 

 

Shes truall ne Kamnik,perballe qendrave tregtare Etc, Interex dhe Viva Fres...

Shitet trualli perballe qendrave tregtare(Etc,Interex,Viva Fresh Store) ne Kamnik,rruga Dalip Dalipi lagja e pare. Trualli ka 1 ari e 80. Vendi per banim eshte ...

gjithsej 58160 shikime, sot 22

791708_0
 

 

Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan

Shes troje ne lagjen Arberia ne Gjilan. Trojet gjendet pas ambulances,perballe gjamise,ka afer qendrat tregare:Etc,Interex dhe Fiva Fresh Store,gjithashtu edhe ...

gjithsej 1189 shikime, sot 1