Mirë se erdhe, vizitor! [ Regjistrohu | KyçuRSS Feed  | 

Shpallje të Veçuara

Shpallje / Të Sapo Listuara
c104ea33-c486-4325-a3b7-dedc62edd818
 

850.00€

Ceragem

Shes ceragem me gjitha paisjet qe i nevoiten e perdorun shum pak edhe eshte shum e rujtshme ,perdoret per plot smundje per boshtin kurrzor ,largimin e stresit,d...

gjithsej 1395 shikime, sot 1

Parf
 

 

Veshmbathje dhe parfume origjinale 100% me leverdi

Shesim veshje, mbathje, çizme, parfume origjinale 100% me çmime konkurruese nga të tjerët. Pranojme çfarë do llojë testimi, mund të sidhni me vete si origjinale...

gjithsej 2242 shikime, sot 0

10559716_519511354855718_3940820431594332014_n
 

 

Shes truall ne Kamnik,perballe qendrave tregtare Etc, Interex dhe Viva Fres...

Shitet trualli perballe qendrave tregtare(Etc,Interex,Viva Fresh Store) ne Kamnik,rruga Dalip Dalipi lagja e pare. Trualli ka 1 ari e 80. Vendi per banim eshte ...

gjithsej 63920 shikime, sot 3

791708_0
 

 

Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan

Shes troje ne lagjen Arberia ne Gjilan. Trojet gjendet pas ambulances,perballe gjamise,ka afer qendrat tregare:Etc,Interex dhe Fiva Fresh Store,gjithashtu edhe ...

gjithsej 1413 shikime, sot 1

a16fa2cf-0e43-4db5-a517-4fd68fc56876
 

1,800.00€

Objekte biznesi per dyqan

Frigorifer banak i gjate 2.80 m teper efikas dhe ne gjendje shume te mire.

gjithsej 2554 shikime, sot 1

 

1,500.00€

violine

violine Franceze vjetersia nga 90 - 105 vjecare vleresuar nga lutaio punim dore, hark, kolofon ,kuti e re.kutia origjinale e saj eshte e amortizuar

gjithsej 1270 shikime, sot 1

DZ-1187
 

150.00€

Ore Dore Diesel DZ-1187 – Test Shpallje

Ore fenonemale shume ne gjendje te rregullt... Kjo ke vetem nje shpallje test vetem per tu treguar se si shikohet...

gjithsej 4355 shikime, sot 0

2014-12-17 16.45.44
 

 

Inventar per Zyre te re dhe Moderne

Shitet Inventari per Zyre Ne kuader te inventarit per zyre perfshijne: 1 Tavoline e zyres - Front Office 1 Kauç per pritjet e paleve 4 tavolina pune...

gjithsej 2459 shikime, sot 2

2014-12-17 16.45.59
 

 

Tavolina per Zyre ne Shitje

Shitet Inventari per Zyre Ne kuader te inventarit per zyre perfshijne: 1 Tavoline e zyres - Front Office 1 Kauç per pritjet e paleve 4 tavolina pune...

gjithsej 167919 shikime, sot 22

2014-12-17 16.46.14
 

 

Inventar per Zyre – ne Shitje Karrika dhe Tavolina

Shitet Inventari per Zyre Ne kuader te inventarit per zyre perfshijne: 1 Tavoline e zyres - Front Office 1 Kauç per pritjet e paleve 4 tavolina pune...

gjithsej 4234 shikime, sot 2

Shpallje / Ma t'Popullarizuarat
2014-12-17 16.45.59
 

 

Tavolina per Zyre ne Shitje

Shitet Inventari per Zyre Ne kuader te inventarit per zyre perfshijne: 1 Tavoline e zyres - Front Office 1 Kauç per pritjet e paleve 4 tavolina pune...

gjithsej 167919 shikime, sot 22

10559716_519511354855718_3940820431594332014_n
 

 

Shes truall ne Kamnik,perballe qendrave tregtare Etc, Interex dhe Viva Fres...

Shitet trualli perballe qendrave tregtare(Etc,Interex,Viva Fresh Store) ne Kamnik,rruga Dalip Dalipi lagja e pare. Trualli ka 1 ari e 80. Vendi per banim eshte ...

gjithsej 63920 shikime, sot 3

rainbow-loom-fishtail-pattern1
 

3.00€

Llastëk Zbukurues Dore

Punoj llastëk dore për vajza, ngjyra të ndryshme dhe kryerje pune brenda 24-42 orëve. Na kontaktoni në:

gjithsej 4673 shikime, sot 0

DZ-1187
 

150.00€

Ore Dore Diesel DZ-1187 – Test Shpallje

Ore fenonemale shume ne gjendje te rregullt... Kjo ke vetem nje shpallje test vetem per tu treguar se si shikohet...

gjithsej 4355 shikime, sot 0

2014-12-17 16.46.14
 

 

Inventar per Zyre – ne Shitje Karrika dhe Tavolina

Shitet Inventari per Zyre Ne kuader te inventarit per zyre perfshijne: 1 Tavoline e zyres - Front Office 1 Kauç per pritjet e paleve 4 tavolina pune...

gjithsej 4234 shikime, sot 2

a16fa2cf-0e43-4db5-a517-4fd68fc56876
 

1,800.00€

Objekte biznesi per dyqan

Frigorifer banak i gjate 2.80 m teper efikas dhe ne gjendje shume te mire.

gjithsej 2554 shikime, sot 1

2014-12-17 16.45.44
 

 

Inventar per Zyre te re dhe Moderne

Shitet Inventari per Zyre Ne kuader te inventarit per zyre perfshijne: 1 Tavoline e zyres - Front Office 1 Kauç per pritjet e paleve 4 tavolina pune...

gjithsej 2459 shikime, sot 2

Parf
 

 

Veshmbathje dhe parfume origjinale 100% me leverdi

Shesim veshje, mbathje, çizme, parfume origjinale 100% me çmime konkurruese nga të tjerët. Pranojme çfarë do llojë testimi, mund të sidhni me vete si origjinale...

gjithsej 2242 shikime, sot 0

golf 6 GTI 1
 

9,000.00€

Golf 6 GTI – Test Shpallje

Vetura eshte ne gjendje super te mire, e ardhur nga Gjermannia me liber te servisit dhe gjitha serviset e bera. Na kontaktoni ne kete numer : 044 000 000 dhe...

gjithsej 2029 shikime, sot 0

25112014084[1]
 

 

Shtepi me terren

Terren privat rreth 3500 - 4000 m2 i rrethuar me agrume etj ne brendesi objekte banimi 2 shtepi, magazin etj ne kushte te mira te gjithe te int te kontaktojne n...

gjithsej 1618 shikime, sot 0

Shpallje / Të Rastit
rainbow-loom-fishtail-pattern1
 

3.00€

Llastëk Zbukurues Dore

Punoj llastëk dore për vajza, ngjyra të ndryshme dhe kryerje pune brenda 24-42 orëve. Na kontaktoni në:

gjithsej 4673 shikime, sot 0

Parf
 

 

Veshmbathje dhe parfume origjinale 100% me leverdi

Shesim veshje, mbathje, çizme, parfume origjinale 100% me çmime konkurruese nga të tjerët. Pranojme çfarë do llojë testimi, mund të sidhni me vete si origjinale...

gjithsej 2242 shikime, sot 0

a16fa2cf-0e43-4db5-a517-4fd68fc56876
 

1,800.00€

Objekte biznesi per dyqan

Frigorifer banak i gjate 2.80 m teper efikas dhe ne gjendje shume te mire.

gjithsej 2554 shikime, sot 1

10559716_519511354855718_3940820431594332014_n
 

 

Shes truall ne Kamnik,perballe qendrave tregtare Etc, Interex dhe Viva Fres...

Shitet trualli perballe qendrave tregtare(Etc,Interex,Viva Fresh Store) ne Kamnik,rruga Dalip Dalipi lagja e pare. Trualli ka 1 ari e 80. Vendi per banim eshte ...

gjithsej 63920 shikime, sot 3

2014-12-17 16.45.59
 

 

Tavolina per Zyre ne Shitje

Shitet Inventari per Zyre Ne kuader te inventarit per zyre perfshijne: 1 Tavoline e zyres - Front Office 1 Kauç per pritjet e paleve 4 tavolina pune...

gjithsej 167919 shikime, sot 22

2014-12-17 16.45.44
 

 

Inventar per Zyre te re dhe Moderne

Shitet Inventari per Zyre Ne kuader te inventarit per zyre perfshijne: 1 Tavoline e zyres - Front Office 1 Kauç per pritjet e paleve 4 tavolina pune...

gjithsej 2459 shikime, sot 2

 

6,000.00€

Toke per Mbjellje

2 dynym toke ne fshatin Plug te Lushnjes.

gjithsej 1096 shikime, sot 1

c104ea33-c486-4325-a3b7-dedc62edd818
 

850.00€

Ceragem

Shes ceragem me gjitha paisjet qe i nevoiten e perdorun shum pak edhe eshte shum e rujtshme ,perdoret per plot smundje per boshtin kurrzor ,largimin e stresit,d...

gjithsej 1395 shikime, sot 1

DZ-1187
 

150.00€

Ore Dore Diesel DZ-1187 – Test Shpallje

Ore fenonemale shume ne gjendje te rregullt... Kjo ke vetem nje shpallje test vetem per tu treguar se si shikohet...

gjithsej 4355 shikime, sot 0

2014-12-17 16.46.14
 

 

Inventar per Zyre – ne Shitje Karrika dhe Tavolina

Shitet Inventari per Zyre Ne kuader te inventarit per zyre perfshijne: 1 Tavoline e zyres - Front Office 1 Kauç per pritjet e paleve 4 tavolina pune...

gjithsej 4234 shikime, sot 2

Mirë se erdhe!

Listo Shpalljet e Tua

Ne jemi sajti #1 më i lehti i shpalljeve.Anëtarësohu falas (Pa Pare) dhe fillo shpall reklamat tuaja brenda minutave. Menaxho të gjitha shpalljet tuaja nga paneli i persenoalizuar i juaji.

Regjistrohu Tani!

Shiko si postohet

Sponsored Ads

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4

From the Blog

  • There are no blog articles yet.